Ostatni dzień zgłoszeń

Zamykamy zgłoszenia na Rajd Wilczy

W ostatni dzień lutego zamykamy zgłoszenia oraz listy startowe na trasach rajdowych tegorocznej edycji naszej imprezy.

Od 1 marca nie będzie już możliwości dodania zgłoszenia na żadną z tras rajdowych. Wszyscy zapisani zawodnicy będą mogli zarejestrować się i odebrać karty startowe w biurze naszych zawodów.

 

Podczas tegorocznej edycji zawodnicy wystartują na pięciu trasach. Pierwsza z nich to trasa ekstremalna, na której zmierzą się najwytrwalsi zawodnicy. W tym roku planujemy zadanie specjalne, którego zapowiedzią jest grafika promująca tegoroczną edycję Rajdu. Druga trasa „Open” jest skierowana do wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w Rajdach przygodowych. Oprócz tras przygodowych mamy również do dyspozycji trasę rowerową, która cieszy się największym powodzeniem. W tegorocznej edycji na trasie rowerowej zmierzy się ponad sześćdziesiąt osób. Mamy również trasę biegową oraz rodzinną, na których zmierzą się chętni zawodnicy.

Wszystkie listy startowe są dostępne na naszej stronie. Wkrótce zostaną one zaktualizowane, a wszystkim zespołom i zawodnikom zostaną nadane numery startowe. Zapoznanie się z nimi przed Rajdem pomoże Wam nawigować się w biurze w dniu zawodów. Na listach zaznaczono również zawodników, którzy dokonali odpłatności – ich nazwiska są pogrubione. Listy aktualizowane są raz dziennie, więc jeśli waszej wpłaty nie widać od razu – nie przejmujcie się.

Do zobaczenia na starcie!