Loading

Posts by annbuk

AR Profi – Klasyfikacja Zawodników

Rajd Wilczy 2018

AR PROFI

 

Kategoria MIX

Miejsce nr startowy Drużyna Czas Brak PK
1 6 Team 360 / ind. Mazowsze 13:15
2 20 Żółci Tysiąc 14:46
3 2 Klub Królika Stefana 15:05
4 5 Noc jest za krótka 15:41 14
5 4 Szkoda nocy, szkoda dnia 15:40 16
6 3 Szkola Fechtunku Aramis 16:09 11
7 1 GE Health Ahead 11

 

 

Kategoria MM

Miejsce nr startowy Drużyna Czas Brak PK
1 18 AR Team Polska 11:37
2 16 Bikeboard / AR Team 12:52
3 10 Coś nom pizło na łeb 13:35
4 19 Fundacja Aktywne Beskiedy 14:25
5 17 Lunatycy 15:07
6 11 Kamień Adventure Team 16:00 1
7 13 OSA Opole 15:52 2
8 12 Ars Bona 15:51 11
9 7 D4A 14:24 14
15 Stryki Byki
14 Azymut Team

AR Open – Klasyfikacja zawodników

Rajd Wilczy 2018

AR Open

Kategoria MIX

Miejsce nr startowy Drużyna Czas Brak PK
1 14 Eventyr 13:56
2 16 Co tak drogo? 14:39
3 15 InO SCI 14:57
4 1 Jo Cie Prosza 15:04
5 9 Ciś bez krzoki 15:38
6 3 Nutria AT 15:58
7 2 Tata i Mama 15:59
8 8 Hrmix 16:00
9 11 Klub Rojberów 16:07 6
10 6 Róża Wiatrów/ Azymut Team 16:07
11 4 La Montage 16:24 3
12 5 NieChceMiSie
12 10 Velocilamy
12 7 ChocoTeam 6

Kategoria MM

 

Miejsce nr startowy Drużyna Czas Brak PK
1 20 Wariaci z Rybnika 13:56
2 29 Sevencoins.pl 14:15
3 19 PR AD HOC Adventure Team 14:32
4 28 Coś nom pizło na łeb 14:41
5 24 Formacja Śląsk 14:54
6 12 Vajra Team 15:14
7 18 Trenuj triathlon 15:17
8 30 Why Not 15:38
9 17 Grupa A.H.T. 15:59 3
10 27 Orły 15.50 6
11 23 Sygieciki 16:02 6
12 25 Wilki Morskie 205 16:35 6
13 22 Kaj je piwo? 16:04
14 26 100 kilo 16:12

Trasa rowerowa – Klasyfikacja zawodników

Rajd Wilczy 2018

Trasa Rowerowa

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Czas Brak PK
1 11 Lidia Hajduk 14:16
2 65 Katarzyna Klimsza 14:47
3 10 Ponikiewicz Dominika 15:08
4 9 Monika Szopa 15:09
5 34 Anna Suchoń 15:24
6 3 Anna Wilk 15:44
7 5 Dorota Przybyła 15:51
7 4 Wioleta Lisik 15:51
9 2 Joanna Terlecka 15:59
10 8 Amelia Stelengowska 15:41 3
11 1 Aleksandra Mańka
12 7 Mirosława Piekoszowska

 

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Czas Brak PK
1 19 Janusz Gawinkowski 14:02
2 64 Dariusz Błaszczyk 14:16
2 63 Jacek Hajduk 14:16
4 58 Krzysztof Kopel 14:20
5 18 Paweł Pułtorak 14:21
6 52 Michał Chmielarz 14:31
6 53 Daniel Jakubiak 14:31
8 20 Michał Klimsza 14:47
9 56 Marek Stańczyk 14:48
9 57 Michał Stańczyk 14:48
9 62 Szymon Sujkowski 14:48
12 48 Marek Pytel 14:54
13 26 Mirosław Machulec 15:02
14 51 Marek Szopa 15:04
15 42 Marian Stokowiec 15:05
16 54 Rafał Jaciów 15:07
17 50 Łukasz Joszko 15:10
18 55 Daniel Trojan 15:11
19 49 Robert Bogdan 15:12
20 59 Sławomir Gabryszewski 15:23
21 30 Krzysztof Suchoń 15:24
21 31 Jarosław Ptaszek 15:24
21 29 Piotr Rak 15:24
21 32 Paweł Skiba 15:24
21 33 Dawid Kawik 15:24
26 23 Stefan Piekoszowski 15:36
27 17 Krystian Kwiatkowski 15:39
27 37 Dariusz Wójcik 15:39
29 22 Mariusz Słaboń 15:44
30 15 Piotr Burcek 15:58
30 61 Jan Kafel 15:58
30 60 Jacek Barglik 15:58
33 13 Krzysztof Mańka 15:59
33 28 Karol Paś 15:59
33 47 Stanisław Kania 15:59
36 16 Mariusz Kowalczyk 16:00
36 14 Michał Bienioszek 16:00
36 12 Adam Mańka 16:00
39 39 Adrian Nikiel 15:40 3
40 25 Andrzej Stelengowski 15:41 3
40 40 Norbert Tebel 15:44 3
40 41 Jacek Stabla 15:44 3
43 35 Patryk Krupa 15:48 3
44 36 Przemysław Błażyca 15:48 3
45 66 Jakub Masłowski 16:15
45 46 Dariusz Wita 16:15
45 45 Adrian Weisman 16:15
45 43 Arkadiusz Duda 16:15
45 44 Patryk Duda 16:15
51 21 Marcin Lalewicz

Trasa Biegowa – Klasyfikacja Zawodników

Rajd Wilczy 2018

Trasa Piesza – BnO

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Czas Brak PK
1 12 Jakub Stanny 12:57
2 20 Mariusz Ryniak 13:12
3 11 Sławomir Mazur 13:16
4 13 Kamil Kosiński 13:29
5 16 Mariusz Nastuła 13:35
6 10 Paweł Szulik 13:49
7 18 Przemysław Niezgoda 14:19
8 17 Dawid Żółty 14:35
9 19 Grzegorz Matura 15:37
10 14 Paweł Gamrat 2

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Czas Brak PK
1 21 Agnieszka Dudek 13:35
2 9 Monika Stefańczyk 14:18
3 6 Lucyna Niezgoda 14:19
4 8 Justyna Dalecka 15:37
5 4 Karolina Socha-Duśko 16:32 1
5 7 Anna Budka 16:32 1
7 1 Marta Gamrat 2
7 2 Daria Matujewicz 2

Trasa Rodzinna – Klasyfikacja

Rajd Wilczy 2018

Klasyfikacja zespołów na Trasie Rodzinnej

28 Ślimoki 12:55
17 13:01
1 Ślimaki 13:03
16 Michalczyki.pl 13:05
3 Milik Team 13:27
21 Emotki 13:28
4 Sprytne Wyderki 13:34
29 NLAP 13:36
30 Oszołomy 13:40
22 Piękna i Bestia 13:41
14 20 ŻDH 13:42
26 Ciapki 13:43
27 Zdziebełka 13:43
31 Kurczaki 13:47
9 Beboki SRT 13:48
6 Woźny Team 13:51
18 Wilkowce 13:53
12 Batko Dream Team 13:54
24 ObaWA 13:56
19 Młode Wasyle 13:58
23 H.C. Team 13:59
20 EventyrTeam 14:08
11 Sokoły i zające 14:18
8 Hobbici 14:20
25 Turystyczna rodzinka 14:38
7 Czarodziejki Winx 14:39

Komunikat techniczny

 

Baza: ul. Folwarecka 10 – Hala widowiskowo-sportowa

Parking:   ul. Folwarecka (za targowiskiem, przy skate parku)

Plan:

09.03 – 21:00 – otwarcie biura zawodów

23:00 – odprawa techniczna trasy PROFI

10.03 – 00:00 – start trasy PROFI

07:00 – otwarcie biura

08:30 – odprawa techniczna trasy OPEN

09:00 – start trasy OPEN

10:30 – odprawa techniczna tras BIEG i ROWER

11:00 – start tras BIEG i ROWER

11:30 – odprawa techniczna trasy Rodzinnej

12:00 – start trasy Rodzinnej

16:00 – limit czasu dla wszystkich tras

16:00 – zakończenie, wręczenie nagród dla zwycięzców

Na Hale wchodzimy wejściem bocznym od strony lodowiska. Na terenie hali są prysznice oraz toalety.

Będzie wyznaczona strefa dla rowerów, prosimy nie wnosić rowerów na halę.
Po zakończeniu zawodów będzie wyznaczona strefa gdzie będzie można umyć rowery.

Na mapach fioletowymi krzyżykami są przekreślone drogi po których obowiązuje zakaz poruszania się podczas Rajdu, miejsca przekraczania wykreślonych dróg są zaznaczone na mapie.

Obowiązuje zakaz przechodzenia przez tory kolejowe w miejscach do tego nie przystosowanych.

Wszystkie mapy otrzymacie na odprawie technicznej.

Limity na PK:    

PROFI – PK 24 godz. 15.00 / PK 22 godz. 14.00
OPEN – PK 7  godz. 15.00 / PK 5 godz. 14.00

                                           

O klasyfikacji decydują:

– zaliczone PK

– czas przybycia na metę + ewentualne kary czasowe za ZS

Trasa BIEG:

Na trasie jest 6 PK do zaliczenia. Uczestnicy dostaną jedną mapę w skali 1:50 000

Kolejność zaliczania PK dowolna

Trasa ROWER:

Na trasie jest 8 PK do zaliczenia. Uczestnicy dostaną mapę w skali 1:50 000

Kolejność zaliczania PK dowolna

Tras OPEN:

Na trasie jest 8 PK na etapach rowerowych oraz 11PK na etapach BNO. Mapa główna 1:50 000, mapy do BNO 1:10 000.

Kolejność zaliczania PK:
Etapy rowerowe – obowiązkowa

Etapy BNO – dowolna

Na trasie są 4 zadania specjale, kara za niewykonanie każdego ZS wynosi 20 min.

Trasa PROFI:

Na trasie są dwa przepaki PA oraz PB. W bazie zostaną oznaczone miejsca gdzie uczestnicy przed startem złożą przepaki . Przepaki zostaną przetransportowane przez organizatora w odpowiednie miejsce.

Kolejność zalicznia PK:

Etapy rowerowe – obowiązkowa

Etapy BNO – dowolna

Etap kajak – dowlona

Na trasie jest jedno ZS liczone jak PK – linowe, sprzęt dostarcza organizator.

Na trasie PROFI są dwa przepaki:

PA – PK4

PB – PK 22

Przepak – to skrzynia, torba itp. O pojemności max 60l na zespół, w której uczestnicy powinni zostawić zapas prowiantu, odzież na zmianę itd.

Wszelkie nurtujące Was pytania rozwiążemy na odprawie. Do zobaczenia.

 

Ostatni dzień zgłoszeń

Zamykamy zgłoszenia na Rajd Wilczy

W ostatni dzień lutego zamykamy zgłoszenia oraz listy startowe na trasach rajdowych tegorocznej edycji naszej imprezy.

(więcej…)

Pierwsze słońce i …rolki

Nareszcie wyszło słońce! 💪👉✌️

 

Nasz team trenuje każdy element, który może pojawić się na Rajdach. Od niedawna panuje wielki trend na zadania na rolkach podczas Rajdów, więc nie pozostało nam nic innego jak… mocny trening ! Korzystając ze sprzyjającej aury wybraliśmy się dzisiaj na trening rolkowy, któego dodatkowym atutem była piękna, słoneczna pogoda.

Jeśli macie wątpliwości, to pamiętajcie, że jazda na rolkach ma wiele zalet – spala tkankę tłuszczową, poprawia ogólną kondycję i wytrzymałość nie obciążając przy tym stawów, wzmacnia uda i pośladki, dotlenia organizm i poprawia koordynację. A co najważniejsze: jazda na rolkach odpręża i redukuje stres. Sprawdzone info! Polecamy.

~ Czita i Marcin