Lista startowa

aktualizacja Listy startowej na dzień 04.04.2024

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE ZAMKNIĘTE

Trasa PROFI

Lp.Imię i nazwisko zawodnikówNazwa TeamuOpłata
Tak/Nie
KategoriaNumer startowy
na trykocie
1Mateusz Trzop
Krzysiek Dybczak
TimTirim Team PMTAKMM1
2Mariusz Michałowski
Paweł Mazurek
Szum Pralki FraniTAKMM2
3Krzysztof Pieczara
Leszek Skrudlik
M&MTAKMM3
4Robert Wojdat
Artur Protasiuk
Szalone SzpikiTAKMM4
5Piotr Tokarczyk
Tomasz Malorny
#REJAK udane spływy kajakoweTAKMM5
6Seweryn Kucharczyk
Wojciech Kapustka
ARSBONATAKMM6
7Andrzej Brandt
Marzka Janerka
Nonstop Adventure MIXTAKMIX7
8Rafał Jaszczurowski
Arkadiusz Wiśniecki
AlkoweekendTAKMM11
9Magdalena Stachura
Matejko Niedbała
Snowdog TrailTeamNIEMIX12
10Justyna Frączek 
Łukasz Drewiak
NaviAR OneTAKMIX13
11Ania Witkowska
Mariusz Opioła
Królik Stefan & Równia Pochyła TeamTAKMIX14
12Marek Woźniczka
Stanisław Odróbka
NonstopAdventureTAKMM19
13Jerzy Lekki
Tadeusz Podraza
Rajd BeskidyTAKMM21
14Andrzej Morel
Mateusz Gruntowski
OSA OpoleTAKMM23
15Paweł Dybek
Zbigniew Mossoczy
NaviAR TwoTAKMM24
16Krzysztof Tarnowski
Kuba Lasek
K2-Rate My TrailTAKMM25

Trasa Open

Lp.Imię i nazwisko zawodnikówNazwa TeamuOpłata
Tak/Nie
KategoriaNumer startowy
na trykocie
1Adam Krakowczyk
Michał Kurowski
Senior&SzawikTAKMM1
2Przemysław Biegała
Katarzyna Biegała
BiegalątkaTAKMIX2
3Wojciech Lewko
Marcin Trombała
Pitło z luftymTAKMM3
4Bartłomiej Nogły
Radosław Pisarek
Magiczne KaszalotyTAKMM4
5Przemysław Wysocki
Anna Wysocka
CatapultTAKMIX5
6Mateusz Caban
Piotr Bucki
oGÓRYTAKMM6
7Marcin Migacz
Andrzej Niewiarowski
Razy DwaTAKMM7
8Michał Skóra
Wojciech Wyrozumski
Rada PuchaczyTAKMM9
9Magdalena Stefani
Michał Piątek
M-TeamTAKMIX12
10Piotr Lewandowski
Marek Pelaczyk
ATZ RacibórzTAKMM13
11Tomasz Bosowski
Jarosław Prokop
Nerwowi TeAmTAKMM15
12Mariusz Nastuła
Agnieszka Franke
XIIITAKMIX16
13Marcin Zdziebło
Lesław Lepczyński
TRAJLONYTAKMM17
14Joanna Marek
Marta Siedlecka
Dzikie kluskiTAKMIX18
15Aleksandra Przewieslik
Grzegorz Przewieslik
LopaBikeTeamTAKMIX19
16Artur Moroń
Łukasz Garbacz
StarzikiTAKMM21
17Monika Stefańczyk
Piotr Duśko
Formacja ŚląskTAKMIX23
18Bartłomiej Saługa
Magdalena Saługa
Harpagańskie BorsukiTAKMIX24
19Michał Truszkowski
Jakub Powązka
102TAKMM25
20Magdalena Kwaśniok
Rafał Kwaśniok
Gęsiwy z ValheimaTAKMIX27
21Dawid Urbański
Krzysztof Hertling
Ruby i RubszyTAKMM28
22Krzysztof Kretek
Wojciech Wrozyna
SP4ŻoryTAKMM29
23Artur Gruszczyński
Leon Gruszczyński
ChaszczojeźdźcyNIEMM31
24Kamil Rzepecki
Karol Jurkiewicz
Team ExtralTAKMM32

Trasa Bieg

Lp.Imię i nazwisko zawodnikaNazwa TeamuOpłata
Tak/Nie
1Agnieszka HajduckaOkiem WilkaTAK
2Anna BudkaZibobkiTAK
3Sara CzerwińskaZibobkiTAK
4Piotr PająkZibobkiTAK
5Przemysław NiezgodaBaraniokTeamTAK
6Lucyna NiezgodaBaraniokTeamTAK
7Marek JackoHRmax ŻoryTAK
8Jarosław RakowskiCzarna WołgaTAK
9Sławosz GłodekOkiem WilkaTAK
10Aleksandra SkutelaOkiem WilkaTAK
11Ireneusz HebdaIrQ TeaMTAK
12Magdalena RakowskaTAK
13Daniel MokrusGórskie SapaczeTAK
14Marta FliegelGórskie SapaczeTAK
REZYGNACJANIE
15Janusz GawinkowskiJa_Ma_GaTAK
16Rafał CaderNiewyspane LeniwceTAK
17Marcin LalewiczTAK
18Marek FrankeTAK
19Przemysław SzałajTAK
20Tomek PłechaKurka EdziaTAK
21Mariusz NowakPartizanyTAK
22Katarzyna Stanekhejsan hopsanTAK
23Dariusz TomalaNIE
24Tomasz TulejaTAK
25Tomasz RychłowskiTAK
26Szymon GołdaTAK

Trasa Rower

Lp.Imię i nazwisko zawodnikaNazwa TeamuOpłata
Tak/Nie
1brak wpłaty anulacja zgłoszeniaNIE
2brak wpłaty anulacja zgłoszeniaNIE
3Marcin BuchtaTAK
4Aleksandra MańkaTAK
5Mateusz MichalaTAK
6Aneta CichońOpen Sport TeamTAK
7Daniel TrojanTAK
8Adam MańkaTAK
9Dominika Zawisza-WojaczekTAK
10Edyta Urbanek-PiontekTAK
11Paweł SkibaSkibaTAK
12Justyna SkibaSkibaTAK
13REZYGNACJANIE
14REZYGNACJANIE
15brak wpłaty anulacja zgłoszeniaNIE
16Marek SzopaTAK
17Wojciech MałodobryOMEGA-MIECHÓWTAK
18Sławomir GabryszewskiSzprychy GabrychyTAK
19Filip GabryszewskiSzprychy GabrychyTAK
20Jan GabryszewskiSzprychy GabrychyTAK
21Dawid TeisterSzprychy GabrychyTAK
22Anna ZbrzyznyTAK
23Tomasz TruszkowskiTeam ExtralTAK
24Patryk WaligóraTAK
25Wojciech UrbanekTAK
26Krzysztof MańkaTAK
27Joanna TerleckaTAK
28Magdalena JarmułaBOB RacibórzTAK
29Mirosław JarmułaBOB RacibórzTAK
30Dominika PonikiewiczVIVOTAK
31Rafał PonikiewiczVIVOTAK
32Damian SiwekLufcikTAK
33Bogna PawnukTAK
34Marek PawnukTAK
35Rafał BienioszekTAK
36Przemysław MrugalskiJUNETAK
37Mariusz KoryciakSzum Pralki FraniTAK
38Marcin JurkiewiczJUNETAK
39Anna JurkiewiczJUNETAK
40Krzysztof SuchońKrzySuTAK
41Wojciech SuchońWoSuTAK
42Waldemar GorylvvdiTAK
43Basia JanikButimex-BisTAK
44Damian JanikButimex-BisTAK
45Ania SokółTAK
46Paweł SuchońPawCioTAK
47Kamil Podobiński—-TAK
48Marcin BijokSkoczów OrientTAK
49Marcin KozaczukTAK
50Krystian KozaczukTAK
51brak wpłaty anulacja zgłoszeniaNIE
52REZYGNACJA
53Hanna GaikTAK
54Paweł GaikTAK
55Michał de Sas TopolnickiDEJ MU NIECH MOTAK
56Rafał MosońTeam ExtralTAK
57Marcin WesołekTeam ExtralTAK
58Sonia GnidaTeam ExtralTAK
59Sylwia BekerTeam ExtralTAK
60Bartek AdamczykTAK

Trasa Rodzinna

Lp.Imię i nazwisko zawodnikówNazwa TeamuOpłata
Tak/Nie
1Monika Bartecka
Dawid Bartecki
Emilia Bartecka
Dominik Bartecki
BambiczkiTAK
2Klaudia Frey-Trojanowska
Kamila Trojanowska
Kamil Trojanowski
TrojankiTAK
3Grzegorz Ząbkiewicz
Anna Ząbkiewicz
Natalia Ząbkiewicz
Potuptani/ZabieganiTAK
4Edyta Lewandowska
Małgorzata Lewandowska
Justyna Lewandowska
Maja Rozkosz
Radosław Lewandowski
Wesłołe lewandziakiTAK
5Maria Początek
Daniela Początek-Gałązka
Zofia Początek
Celina Gałązka
Bogusław Gałązka
KiZK (Krewni i Znajomi Królika)TAK
6Jakub Wójcik-Andrzejewski
Magdalena Andrzejewska
Wojciech Wypych
Drużyna JakubaTAK
7Alicja Dzięgielewska
Mieszko Dzięgielewski
Tymon Dzięgielewski
MinecraftTAK
8Paweł Piwowarski
Bożena Piwowarska
Patryk Piwowarski
legoludkiTAK
REZYGNACJANIE
REZYGNACJANIE
9Łukasz Knaś
Anita Knaś
Hanna Knaś
Ewelina Knaś
F-teamTAK
10Marek Pyka
Ewa Koch
Nadia Koch
Dominika Pyka
Paweł Pyka
Wierzgająca wataha klupniętych
KingKongów
TAK
11Katarzyna Fidura
Damian Fidura
Ignacy Fidura
Rodzina FITAK
12Anna Kondrot-Buchta
Antoni Buchta
Amelia Buchta
Mateusz Buchta
Pędzące BizonyTAK
REZYGNACJANIE
13Marek Ledwoń
Oliwia Ledwoń
Ksawery Ledwoń
Szum Pralki FraniTAK
14Barbara Olearczyk
Ireneusz Olearczyk
Wiktoria Olearczyk
Ignacy Olearczyk
BIWI TeamTAK
15Barbara Początek-Wójcik
Daniel Wojcik
Maksymilian Wojcik
KiZKTAK
16Karolina
Daniel
Filip
Bober TeamNIE
17Wojciech Mański
Rola Podwika
Tola i OtaTAK
18Anna Kozaczuk 
Jakub Gołek
Pędzące żółwieNIE
19Dominika Mańska
Marysia Podwika
Bogusia Podwika
Krzysztof Buksa
TAK
20Joanna Michałowska
Jakub Michałowski
Kajetan Michałowski
Szum Pralki FraniTAK
21Maciek Witkowski
Kuba Witkowski
Słasice i ŁonieTAK
22Julia Czernecka
Michał Czernecki
Radek Czernecki
Team ExtralTAK
23Łukasz Siwy
Ania Siwy
Lena Siwy
Team ExtralTAK
Skip to content